Atbalsts elektrovelosipēdiem un velonovietnēm

Atbalsts elektrovelosipēdiem un velonovietnēm

Būtu jāievieš atbalsts elektrovelosipēdu iegādei. Tas mudinātu vairāk autobraucējus pārsēsties uz velosipēda. Elektro velosipēdi dod iespēju pārvarēt arī lielākus attālumus bez speciāla apģērba, jo lielus attālumus nobraukt ar velosipēdu var būt fiziski grūti. Bet tos neviens neizmantos, ja nebūs vairāk vietas, kur tos novietot. Obligātas prasības aizvietot daļu uz ielas esošajām auto stāvvietām ar velosipēdu novietnēm varētu būt risinājums.

Points

Centrā tāpat jau ir maz vietas, bez velosipēdu stāvvietām. Turklāt, ar velosipēdu nevar daudz krāvas aizvest. Ja es braucu tikai, lai kaut kur aiziet centrā, es tāpat izmantoju sabiedrisko transportu.

Esmu pilnībā par. Ņemot vērā arī tuvējošo krīzi enerģētikā valsts varētu subsidēt elektrovelosipēdu un kravas velosipēdu iegādi. Bet bez atbilsošas veloinfrastruktūras tas būs grūti panācams. Šis ir komplekss jautājums, bet esmu par šo piedāvājumu!

Lai pārvietojas ar parastiem velo. Pret.

Back to group

This content is created by the open source Your Priorities citizen engagement platform designed by the non profit Citizens Foundation

Your Priorities on GitHub

Check out the Citizens Foundation website for more information